امین موکت

موکت فشرده و چاپی، رزین های صنعتی و انواع چسب

شرکت امین موکت در سال ۱۳۵۶ تاسیس شد.
سپس اقدام به احداث کارخانه در زمینی به مساحت دویست هزار مترمربع نمود. در ابتدا هدف امین موکت تولید موکت های نمدی، کبریتی و طرحدار با عرض ۲ متر بود و برای نیل به این هدف، ماشین آلات مورد نیاز خود را از بهترین تولیدکنندگان نام آشنای اروپایی تهیه نمود.
امین موکت در راستای توسعه فعالیت خود، در سال ۱۳۷۲ اقدام به خرید یک خط الیاف سازی از انگلستان کرد. در ادامه این روند رو به رشد، در سال ۱۳۷۳ واحد پلی وینیل استات خود را در جهت ساخت لاتکس راه اندازی کرد و درهمان سال تولید موکت با عرض ۳ و ۴ متری را آغاز نمود.
در سال ۱۳۷۷ و پس از راه اندازی واحد S.B.R بندر امام، ساخت چسب نصب موکت را در دستور کار خود قرار داد و واحد چسب سازی مجموعه امین موکت افتتاح شد.
در سال ۱۳۸۴ و با هدف افزایش تولید، کارخانه ای مشابه در ایتالیا خریداری شد و به مجموعه امین موکت اضافه گردید. پس از سه سال، در سال ۱۳۸۷ خط چاپ موکت از اروپای غربی وارد کارخانه شد و پس از نصب و راه اندازی مورد بهره برداری قرار گرفت، همزمان با بهره برداری خطوط چاپ واحد ترموپرینت از ایتالیا وارد و راه اندازی شد.
به یاری پروردگار، این روند رو به رشد هیچگاه متوقف نشده و با تلاش و پشتکار خانواده امین موکت، امید است در راستای چشم انداز مجموعه، همگان شاهد موفقیت روز افزون و افزایش تولید کمی و کیفی و صادرات عظیم امین موکت باشند.